رویداد شیرین وبینار گفتمان خلاق را برگزار می کند

احتمالا این روزها با وجود کرونا در کشور واژه ای در سایت ها و یا شبکه های اجتماعی به نام وبینار به گوش شما خورده است. وبینار همان سمینار یا رویداد آنلاینی است که در محیط وب، تعاملی دوطرفه در یک زمان مشخص برگزار می شود.

تجربه یک رویداد شیرین که همیشه با رویکردی نو به بازاریابی مبتنی بر رویداد با چاشنی هدف گذاری، همراهی، خلاقیت و نوآوری را مد نظر داشته است، قرار است این بار وبیناری با محوریت گفتمان خلاق را برگزار کند.

با توجه به شرایط کنونی، دیگر روش های گذشته و معمول کاربردی نمی باشند، پس در نتیجه مسئله ای که در این جا مطرح می شود یک کلمه می باشد و آن هم “خلاقیت” است. قرار است این رویداد آنلاین در استودیویی مدرن ضبط و با یک پوشش ویدیویی کامل به همراه کارگردانی خلاق و موسیقی زنده تصاویر به صورت آنلاین پخش شود.

 

اما چه کسانی می توانند در این وبینار شرکت کنند؟

در وبینار گفتمان خلاق, ما هیچ محدودیتی نداریم و بیشتر مد نظر افرادی است که خود خلاق هستند و می خواهند خلاقیت را چاشنی کسب و کار خود بکنند.

این رویداد آنلاین با حضور اساتید، کارآفرین ها و مدیرانی  که تجربه های زیادی در حوزه بازاریابی دیجیتالی را داشته اند برگزار می شود و این سخنرانان  از تجربه ها و ایده های خود با محوریت خلاقیت به گفت و گو می پردازند.

سخنرانان پنل گفتمان خلاق این دوره با اجرای آرش برهمند؛سردبیر ماهنامه پیوست، هوتن هاشمی؛ مدیرعامل گروه رد لاین، حسین وحدانی؛ متخصص و استراتژیست محتوا و محمدرضا فقیهی؛ کارگردان خلاق برگزار می شود.

همچنین کاربران نیز می توانند با هشتگ های #گفتمان_خلاق و CreativeLiveTalks# در رسانه های اجتماعی با انتقادات، پیشنهادات و سوالات خود در این وبینار مشارکت داشته باشند.

زمان برگزاری وبینار گفتمان خلاق, روز شنبه 15 تیرماه 1399 می باشد.

شما هم می توانید برای ثبت نام روی این لینک کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *