خدمات ما در سوییت دیجیتال

طراحی، SEO، SEM و تحلیل سایت

از خدمات تیم سوییت دیجیتال می‌‎شه به طراحی یک سایت مناسب و مبتنی بر SEO، تبلیغات در گوگل ادوردز و ارزیابی پیشرفت سئوی سایت از طریق گوگل آنالیتیک اشاره کرد.

تبلیغات ریتارگتینگ (Retargeting Advertising)

تبلیغات ریتارگتینگ یا هدفگیری مجدد، به بازگرداندن مشتری به وبسایت شما کمک می‎کنه. در این شیوه تبلیغاتی، مشتری محصولی که برای اولین بار در وبسایت شما مشاهده کرده رو در قسمت تبلیغات سایت‎های دیگه می‎بینه و این کار احتمال انجام خرید رو تا درصد زیادی بالا می‎بره. تیم سوییت دیجیتال با ارائه سرویس‎های با کیفیت تبلیغات ریتارگتینگ، به دیده شدن برند شما کمک می‎کنه.

بازاریابی محتوا و شبکه‏‎های اجتماعی (Content & Social Media Marketing)

در دنیای دیجیتال مارکتینگ، نباید از تاثیر چشمگیر شبکه‌های اجتماعی غافل بشیم. پلتفرم‌هایی مثل تلگرام، اینستاگرام، توئیتر، لینکدین، فیسبوک و گوگل پلاس بستر مناسبی برای ایجاد ارتباط شما با مخاطبتون هستن. ما در سوییت دیجیتال با تولید محتوای مناسب برای هر پلتفرم (متن، تصویر، موشن گرافیک، ویدئو و پادکست) و تحلیل و بررسی دقیق شبکه‌های اجتماعی با ابزارهای استاندارد به پیشرفت کسب‌وکارتون سرعت می‌دیم.

اینفلوئنسر مارکتینگ (Influencer Marketing)

تیم سوییت دیجیتال با استفاده از یک پلتفرم تحلیلی دقیق، ایفلوئنسرهای مرتبط با حوزه فعالیت شما را شناسایی می‌کنن. این کار باعث می‌شه تا تبلیغات شما در شبکه‌های اجتماعی درست و هدفمند اجرا بشه و مخاطبان بیشتری رو جذب کنه.

بازاریابی انبوه (Mass Marketing)

بازاریابی انبوه، روشی در بازاریابیه که مخاطینش رو به گروه‎های مختلف تقسیم نمی‎کنه و معمولا از رسانه‎های جمعی برای تبلیغات استفاده می‌کنه. این روش بازاریابی برای برندسازی، یادآوری نام تجاری و معرفی محصولات جدید مورد استفاده قرار می‎گیره.