تعیین هدف

تعیین چشم‎اندازها و بررسی روش‎های رسیدن به اهداف

تبلیغات هدفمند

تبلیغات و ارائه‏‎های نو با استفاده از تکنولوژی و با توجه به هدف اصلی رویداد

بانک اطلاعاتی

دارا بودن بانک ارزشمندی از تأمین‌کنندگان بخش‌های مختلف رویداد

ارائه گزارش

بررسی تاثیرات رویداد، با ارائه آمار و گزارش‏‎های دقیق

رویداد روز بازاریابی دیجیتال ۲۰۱۹

دومین دوره رویداد روز بازاریابی دیجیتال (dmday) در ۲۷ و ۲۸ دی ماه توسط تیم سوییت ایونت، در مرکز همایش‎های دانشگاه الزهرا برگزار شد. در این روز، حدود ۷۰۰ نفر از متخصصان، کارشناسان و علاقه‎مندان به حوزه بازاریابی دیجیتال حضور داشتن و در یک فضای حرفه‎ای تجربیات خودشون رو با هم به اشتراک گذاشتن.

رویداد روز بازاریابی دیجیتال ۲۰۱۸

ایده روز بازاریابی دیجیتال توسط تیم رویداد سوییت ایونت ارائه و اجرا شد. اولین دوره این رویداد در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ در مرکز همایش‌های دانشگاه الزهرا برگزار شد که هدف اصلی اون، گردهمایی جامعه‌ی فعالان، کارشناسان و علاقه‎مندان حوزه دیجیتال مارکتینگ ایران و آشنایی با برترین متخصصان این حوزه بود.

همکاری در برگزاری دوره جامع سرآمد

تیم سوییت ایونت همکاری خودش رو با آکادمی چرخ، در برگزاری دوره جامع سرآمد آغاز کرد. مشاوره، بازاریابی دیجیتال، همکاری در فروش و طراحی لندینگ پیج دوره جامع سرآمد، نمونه‎هایی از همکاری سوییت ایونت با آکادمی چرخ بود. 

همکاری در برگزاری دوره‎های #مشاورشو

دوره‎های مشاورشو توسط مدرسه مشاوره شاپرک برگزار می‎شه و تیم سوییت ایونت در بخش‎های مشاوره فروش و بازاریابی دیجیتال، با این مجموعه همکاری می‎کنه.

همکاری در برگزاری هفتمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف شناخته می‌شه و از ابتدای زمان تاسیس تونسته نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته باشه. تیم سوییت ایونت در برگزاری هفتمین دوره این جشنواره همکاری داشته.